Aston Martin Stockholm

Aston Martin Stockholm

VÅRA TEAM

Våra team på Aston Martin Stockholm har kunskap, är passionerade och erbjuder ytterst professionella upplevelser. Vi finns här för dig, oavsett om du vill köpa en ny eller begagnad Aston Martin, om du vill boka en Aston Martin-service eller köpa och montera Aston Martin-originaldelar och tillbehör.

Fred Mannerfelt

Grundare/VD
+46 (8) 755 15 15 fred@callisma.se

Charlie Mannerfelt

Grundare/Strategisk Affärsutvecklare
+46 (8) 755 15 15 charlie@callisma.se

Jonas Hyséus

Försäljningschef
+46 (0) 8 755 15 15 jonas@callisma.se

Johan Kalling

Försäljning
+46 (8) 755 15 15 johan@callisma.se

Ingeborg Magnusson

PR & Marknadsföring
+46 (8) 755 15 15 ingeborg@callisma.se

Mats Svensson

Verkstadschef
+46 (8) 755 15 15 mats@calisma.se

Olaf Jochems

Fordonstekniker
+46 (8) 755 15 15 olaf@callisma.se

Philip Melin

Fordonstekniker
+46 (8) 755 15 15 philip@callisma.se

Filip Rosenberg

Rekonditioneringstekniker
+46 (8) 755 15 15 rekond@callisma.se

9, Callisman Ab Rinkebyvaegen

Danderyd, 182 30

Försäljning: +46 8 755 15 15 Service: +46 8 755 15 15 Begagnade bilar: +46 8 755 15 15 Delar: +46 8 755 15 15

E-post: info@astonmartin-stockholm.com

Öppettider

Vardagar: 10.00 - 18.00

Helger: Vänligen kontakta oss för en personlig visning