Aston Martin Stockholm

Aston Martin Stockholm

VÅRA TEAM

Våra team på Aston Martin Stockholm har kunskap, är passionerade och erbjuder ytterst professionella upplevelser. Vi finns här för dig, oavsett om du vill köpa en ny eller begagnad Aston Martin, om du vill boka en Aston Martin-service eller köpa och montera Aston Martin-originaldelar och tillbehör.

Fred Mannerfelt

Grundare/VD
+46 (8) 755 15 15 fred@callisma.se

Charlie Mannerfelt

Grundare/Strategisk Affärsutvecklare
+46 (8) 755 15 15 charlie@callisma.se

Olle Holmgren

Verkstadschef
+46 (8) 755 15 15 olle@astonmartin-stockholm.com

Stefan Arekrans

Fordonstekniker
+46 (8) 755 15 15 Stefan@callisma.se

Filip Rosenberg

Rekonditioneringstekniker
+46 (8) 755 15 15 rekond@callisma.se

Christian Jacobsson

Försäljning
+46 (0) 8 755 15 15 christian@callisma.se

Philip Melin

Försäljning
+46 (0) 8 755 15 15 philip@astonmartin-stockholm.com

Jacob Paganderth

Försäljningschef
+46(0)8 755 15 15 +46(0)76 346 37 40 Jacob.Paganderth@astonmartin-stockholm.com

9, Callisman Ab Rinkebyvaegen

Danderyd, 182 30

Försäljning: +46 8 755 15 15 Service: +46 8 755 15 15 Begagnade bilar: +46 8 755 15 15 Delar: +46 8 755 15 15

E-post: info@astonmartin-stockholm.com

Öppettider

Vardagar: 10.00 - 18.00

Helger: Vänligen kontakta oss för en personlig visning